Personal

VD

Karl Alexanderson
karl.alexanderson@lidkoping.se
Direkt 0510-770821


Uthyrning/Marknad

Malin Gustafsson, Marknadschef
malin.gustafsson2@lidkoping.se
Direkt 0510-770827

Ingrid Ödmar, Uthyrning
ingrid.odmar@lidkoping.se
Direkt 0510-770825

Annelie Klintebjer, Uthyrning
annelie.klintebjer@lidkoping.se
Direkt 0510-770826

Theres Axén, Bosamordnare
theres.axen@lidkoping.se
Direkt 0510-770810


Ekonomi/IT

Peter Johansson, Ekonomichef
peter.johansson@lidkoping.se
Direkt 0510-770817
Mobil 0766-348228

Ulrika Teodorsson, IT
ulrika.teodorsson@lidkoping.se
Direkt 0510-770816
Mobil 0705-655023

Anneli Gustavsson, Ekonomi/Löner
anneli.gustavsson@lidkoping.se
Direkt 0510-770815

Annica Jonsson, Ekonomi (lev.fakt, hyreskrav)
annica.jonsson@lidkoping.se
Direkt 0510-770818


Underhåll

Eva Broberg, Underhåll/HLU
eva.broberg@lidkoping.se
Direkt 0510-770822
Mobil 0708-826527

Anders Krantz, Besiktning
anders.krantz@lidkoping.se
Direkt 0510-770812


Drift / Teknik

Stefan Lenntun, Projektledare Bygg
stefan.lenntun@lidkoping.se
Direkt 0510-770824
Mobil 0733-154933

Mathias Svensson, Drifttekniker
mathias.svensson@lidkoping.se
Direkt 0510-770820

Jimmy Andrén, Driftchef
jimmy.andren@lidkoping.se
Direkt 0510-770803

Tobias Sandsjö, Fastighetstekniker
tobias.sandsjo@lidkoping.se
Direkt 0510-770811


Kvartersvärdar

Namn och telefonnummer på kvartersvärdarna och vilka adresser de ansvarar för hittar du här.

Sidan uppdaterad 2018-10-10

Tillbaka till toppen av sidan